Hakkımızda

Biz Kimiz ?
Gençtürk Group

Gençtürk import export olarak 1990 yılında Doğu Almanya’da faaliyetimize başladık. 1996-2017 yılları arasında 11 ülkede faaliyet gösteren firmamız, 24 yıllık tecrübeye sahip personelimiz ile profesyonel bir şekilde Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZLE FARK YARATIYORUZ

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız. Bu sebeple söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, gerekli ekipmanları hazır bulundurarak gereksiz zaman kaybını önlüyoruz. İşlerimizi güle yüzle yapıyor ve yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz.

Gençtürk import, export olarak mulu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı; yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan işler sonucunda müşterilerimizin memnun kalması ve bizi tavsiye etmesidir.

Rekabet etmiyoruz, işimizi yapıyoruz.

ANT-CSI FLORESAN PARMAK İZİ boyama tozu

Kriminal olayların aydınlatılmasına yardımcı olmak amacıyla gelişen bilim ve teknoloji desteğiyle Türk Bilim insanı tarafından yurtdışından ithal edilen kimyasallara alternatif olarak Türkiye’de üretilmiştir.

Kriminalistik yöntemlerin uygulanmasında önemli rol alacağı düşünülen ve kendini sürekli olarak bilimin ışığında geliştiren ANT-CSI parmak izi boyama tozu ile hem ülkemizin kalkınması hem de kriminal olayların aydınlatılması adına yardımcı bir ürün olması amaçlanmıştır.

KTÜ TEKNOLOJİ TRANSFERLERİ OFİSİ TEŞEKKÜR MESAJI

Türkiye ve İtalya patentlerine sahip tescilli buluş Gençtürk Group Kimya Otomotiv İnş. Tur. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının müşteri olarak yer aldığı ve firma sahibi Nuh Gençtürk’ün proje yürütücüsü olduğu TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme programı ile gerçek ve tüzel kişilerin araştırma, teknoloji, geliştirme ve yenilik faaliyetleri ve üniversite-sanayi işbirliği, teknoloji transferinde üniversitenin adına kayıtlı patentin ticarileştirmenin ilk örneği niteliği taşıdığından dolayı tebrik eder ve başarılar dileriz.

GENÇTÜRK GROUP KİMYA GIDA OTOMOTİV İNŞ. TUR. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İLETİŞİM
ANT-CSI © 2021 Tüm hakları saklıdır. BT DİJİTAL PAZARLAMA VE REKLAM AJANSI tarafından yapılmıştır.

Bizi Arayın